Całodobowe Usługi Pogrzebowe Onyks Galewski ul. Okrzei 66, Krasnystaw

Kontakt 24h: 602 29 46 29 692 51 65 33

Usługi Pogrzebowe Krasnystaw Onyks

Usługi pogrzebowe Krasnystaw Onyks Galewski to firma zajmująca organizacją ceremonii pogrzebowych od ponad 25 lat. Wykonujemy wszystkie czynności przedpogrzebowe na terenie Krasnegostawu. Organizujemy uroczystości pogrzebowe w większości miast i miejscowości w województwie lubelskim. W firmie Onyks zamówią Państwo transport zmarłych na terenie całego kraju oraz innych państw Unii Europejskiej. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę pod nr tel. 602 29 46 29 lub 692 51 65 33. Pomagamy w przygotowaniu formalności przed pogrzebem oraz po uroczystości. Występujemy jako podmiot wypłacający zasiłek ZUS i KRUS. Zapraszamy do naszych punktów usługowych zlokalizowanych przy ul. Okrzei 66 i ul. Kościelnej 8. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i w soboty w godzinach 8:00-13:00. Przez 25 lat działalności zorganizowaliśmy blisko 3 tyś. pogrzebów, w tym wiele z nich poza granicami województwa.

Sprzedaż trumien

Usługi pogrzebowe Krasnystaw Onyks posiadają szeroki wybór trumien i sarkofagów. Prowadzimy sprzedaż na terenie miasta Krasnystaw przy ul. Okrzei 66 (Pomiędzy kościołem św. Trójcy a parafią M.B Pocieszenia) oraz ul. Kościelnej 8 (na przeciwko kościoła św. Franciska Ksawerego). Posiadamy w ofercie trumny z drzewa dębowego, sosnowego i olchowego. Duży wybór wzorów, odcieni lakierów oraz rozmiarów.

Kaplica i chłodnia

Posiadamy miejsce do przechowywania i zabezpieczenia zmarłych. Prowadzimy czynności przedpogrzebowe i do czasu ceremonii pogrzebowej ciało znajduje się w chłodni. Pożegnania dla rodziny urządzamy w kaplicy, która pomieści ponad 50 osób. Na życzenie rodziny modlitwa w obecności księdza wraz z pokropkiem. To miejsce przeznaczone do pożegnań jeszcze przed nabożeństwem żałobnym.

Kwiaciarnia – wieńce i wiązanki

Zapraszamy do naszej kwiaciarni Onyks przy ul. Kościelnej 8. Wykonujemy wieńce, wiązanki i stroiki na świeżym świerku, i ze świeżych kwiatów. W ofercie posiadamy również duży wybór kwiatów sztucznych oraz sztucznych podkładów. Kondolencje od najbliższych drukujemy na satynowych szarfach. Potrzebujesz zamówić wieniec lub wiązankę na uroczystość pogrzebową? Zapraszamy do naszej kwiaciarni.